avatar Tarih: 17-12-2017, Saat: 17:46Hoşgeldin, Ziyaretçi:
(Giriş YapÜye Ol)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Yeni Yorum Gönder 
GRUPTAKİ ARKADAŞLAR
19-04-2013, 19:34
Yorum: #1
GRUPTAKİ ARKADAŞLAR
Gruptaki arkadaşlar kısaca kendilerini tanıtır mısınız? Sınava ilk defa mı giriyorsunuz? yoksa daha önce girdiniz mi? Dersler hakkında neler düşünüyorsunuz? Çalışma şekliyle ilgi bir fikriniz var mı?
Tüm Mesajlarına Bak
20-04-2013, 10:52
Yorum: #2
Cvp: GRUPTAKİ ARKADAŞLAR
Herkeze ilk önce cok tsk ederım ben adapazarında calısan smmm stajerıyım ve cok sukur bıtıyor hazıran sınavı ıle ancak sınav konusunda endıselerım var herkez bırbırıne yardımcı oursa en kısa zmanda gecegımeze emınım
Tüm Mesajlarına Bak
20-04-2013, 10:55
Yorum: #3
Arkadaşlar hepinize günaydın.Ben Eskişehir'de özel bir şirkette insan kaynaklarında çalışmaktayım.Nasipse Haziran'da yeterlilik sınavına gireceğim.Ama benimde sınav konusunda kaygılarım var.Ya yapamazsam korkusu.
Acaba ilk sınavda belirli derslere mi çalışsam diyorum.Çünkü mevzuat çok geniş.
Birde konuları çabuk unutuyorum.

Sizler nasıl çalışıyorsunuz.Paylaşır mısınız?
Tüm Mesajlarına Bak
20-04-2013, 11:01
Yorum: #4
(20-04-2013 10:55)onadron Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Arkadaşlar hepinize günaydın.Ben Eskişehir'de özel bir şirkette insan kaynaklarında çalışmaktayım.Nasipse Haziran'da yeterlilik sınavına gireceğim.Ama benimde sınav konusunda kaygılarım var.Ya yapamazsam korkusu.

kaygıları bir kenara bırakın, hangisine çalışacağım ne yapacağım demeyin buradaki yayınlanan notlara göre bir çalışma takvimi oluşturalım ona göre gidelim... ilk yayınlanan gelir vergisi kanunu sonra kurumlar vergi vuk... şeklinde kısım kısım gidecek geçmiş yıl sorularını çıkardım... bölüm bölüm ders ders dönem dönem onların ışığında çalışalım derim.
Tüm Mesajlarına Bak
20-04-2013, 11:02 (Bu konu en son: 20-04-2013 Tarihinde, Saat: 11:07 düzenlenmiştir. Düzenleyen: sorundegil.)
Yorum: #5
Suanda nasıl calsıtıgımı bende anlmıs degılım ne yapcagımı bılmedgımden ıns calsıtıgmız yerlerden gleır bırde sunalık ıslerın yogunluugnda clasıma saatım cok kısıtlı kurumlar vergısı tam tasdık raporları cok kotu bır donemde sınava gıryorum ıns hepımız kaznaırız da kurtulurz bu dertten Big Grin

bak bu konuda cok haklısın artık bıseyler yapmalıyız cıkabılecek sorularda tamınler bulunsak o soular uzerınde gıttek daha faydalıda olabılır
Tüm Mesajlarına Bak
20-04-2013, 11:20
Yorum: #6
forumu sık sık ziyaret edelim... aklımıza takılanları soralım. bildiklerimizi yazalım bir birimize hep yardımcı olalım..... çalışma grubuna kayıt oldum iş bitti demeyelim... birde ilk kayıt yaptırıpta uğramayanlar var... böyle giderse onlarda gruptan çıkarılacak... gerçekten kazanmak isteyen çalışmak isteyen birşeyler paylaşmak için burada olanlar kalabilir.
Tüm Mesajlarına Bak
20-04-2013, 11:20
Yorum: #7
Ders notlarını ve soruları paylaşalım.Birlikte planlı bir şekilde yürüyelim.Sürekli fikir alışverişinde de bulunursak bu işi çözeriz diye düşünüyorum.
(20-04-2013 11:01)Admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(20-04-2013 10:55)onadron Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Arkadaşlar hepinize günaydın.Ben Eskişehir'de özel bir şirkette insan kaynaklarında çalışmaktayım.Nasipse Haziran'da yeterlilik sınavına gireceğim.Ama benimde sınav konusunda kaygılarım var.Ya yapamazsam korkusu.

kaygıları bir kenara bırakın, hangisine çalışacağım ne yapacağım demeyin buradaki yayınlanan notlara göre bir çalışma takvimi oluşturalım ona göre gidelim... ilk yayınlanan gelir vergisi kanunu sonra kurumlar vergi vuk... şeklinde kısım kısım gidecek geçmiş yıl sorularını çıkardım... bölüm bölüm ders ders dönem dönem onların ışığında çalışalım derim.
Tüm Mesajlarına Bak
20-04-2013, 11:34
Yorum: #8
günde ne kadar sürede ders çalışabiliyoruz.... ortalama bir ders kaç gün veya kaç haftada bitirebiliyoruz.
Tüm Mesajlarına Bak
20-04-2013, 11:38
Yorum: #9
arkadaslar bırsey daha yapalım mı herkeze konu verelım ozetını cıakrsın burada paylsaslım nasıl olur sizce uyarmı
Tüm Mesajlarına Bak
20-04-2013, 11:38 (Bu konu en son: 20-04-2013 Tarihinde, Saat: 11:40 düzenlenmiştir. Düzenleyen: onadron.)
Yorum: #10
Günde maksimum 4 saat çalışabiliyorum.Bir derste ortalama vergi hukuku-genel hukuk hariç 2-3 günde bitiyor.Ama tek sefer okumakla yetmiyor en aşağı her dersi 4-5 defa okumak lazım.Ders bitiminde de soru çözmek gerekir.

Özet çıkarma bana uyar.Süperde olur.Yalnız özeti el yazımızla yazıp,taratıp sisteme atabilir miyim.Yazmız düzgün olmak şekiliyle...
Tüm Mesajlarına Bak
Yeni Yorum Gönder 

Hızlı Menü:

blackinci yukari